CorelDRAW Graphics Suite 2020'yi 30 Kasım 2020 tarihinden önce satın alırsanız 900 TL değerinde nakit kazanabilirsiniz

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2020 ile yaratıcılığınızın önündeki bariyerleri aşın. Önemli tasarım projelerini aklınıza gelebilecek her cihazda oluşturmak ve tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm profesyonel vektör illüstrasyonu, mizanpaj, fotoğraf düzenleme ve tipografi araçlarını size sunuyoruz.

Ayrıca, CorelDRAW Graphics Suite 2020'yi 30 Kasım 2020 tarihinden önce satın alırsanız 900 TL değerinde nakit kazanabilirsiniz.

 

 

HEMEN AL

CorelSURE Maintenance'ı eklemeyi unutmayın

Küçük bir yatırım karşılığında CorelSure Maintenance'ı da satın alarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz, örneğin:

 • En yeni güncellemeler. Kullanıma sunulduğu
  gibi CorelDRAW Graphics Suite'in sonraki sürümüne erişim garantisi.
 • Merkezileştirilmiş, kolay yenileme işlemleri.
  CorelSURE Maintenance üyeliğinizi yıllık olarak yenileyerek toplam sahip olma maliyetinden yaklaşık %80 oranında tasarruf edin. İlerleyen yıllarda mevcut yazılımı kullanmak için en düşük ücreti ödersiniz.
 • Sahip olmanın rahatlığı. Üyeliğinizi
  sonlandırmayı tercih ederseniz program üzerinden satın alınan en son CorelDRAW sürümüne sahip olmaya devam edersiniz.

Para iadenizi talep etmek için*:

CorelDRAW Graphics Suite 2020 - Windows veya CorelDRAW Graphics Suite 2020 - Mac'in geçerli sürümlerinden birini (tam sürüm, Kutu, İndirme ya da Tek Kullanıcılı Lisans) 1 Ağustos 2020- 30 Kasım 2020 tarihleri arasında kadar tercih ettiğiniz bir yetkili Corel satıcısından satın almanız yeterlidir.
Yetkili satıcılarımız hakkında bilgi almak için Türkiye’deki tek yetkili distribütörümüz Eti Bilgisayar Ltd’den bilgi alabilirsiniz: [email protected]

Ardından:

 1. 30 Kasım 2020 tarihine kadar
  www.coreldraw.com/cashback adresini
  ziyaret edip talep formunu doldurun ve Corel'e gönderin. CorelDRAW Graphics Suite 2020'yi satın aldığınıza dair bir kanıt makbuz veya fatura) eklemeniz gerekmektedir
 2. 10 gün içinde Corel'den başvuru formunun alındığına dair bir onay e-postası alacaksınız.
 3. Sonraki 28 gün içinde uluslararası elektronik transfer üzerinden nakit ödemesi yapılacaktır

*Corel firması ödeme günündeki taahhüt ettiği ödeme tutarı karşılığı TL’yi kendi yerel kuruna göre belirler.

** Bu hediye promosyonundan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvurularını yukarıda açıklandığı üzere Corel’e bizzat başvurmaları gerekmektedir. Başvuru süreçleri müşterilerimizin, Başvuruların değerlendirilmesi, sonuçlandırılması ve hediyelerin müşterilere sağlanması doğrudan Corel’in sorumluluğundadır.

Şartlar

 1. Bu teklif yalnızca CorelDRAW® Graphics Suite 2020 - Windows veya CorelDRAW® Graphics Suite 2020 - Mac ürünlerinin yeni (örn. ikinci el olmayan) kalıcı tek kullanıcılı lisans, kutu veya indirme olarak satın alınmış ve aşağıdaki ürün kodlarından birine sahip olunması durumunda geçerlidir: LCCDGS2020MAC, LCCDGS2020ML, ESDCDGS2020ROW, ESDCDGS2020MROW.
  CorelDRAW® Graphics Suite 2020 - Windows veya CorelDRAW Graphics Suite 2020 - Mac ürünlerinin abonelik lisansı, kurumsal lisans, OEM lisansı, deneme lisansı veya akademik lisans sürümleri bu Promosyondan yararlanamaz.
 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için adınıza bir banka hesabı olmak zorundadır.
 3. Her bir müşteri sadece 1 kez ve 1 ürün için bu kampanyadan yararlanabilir ve ödeme talebinde bulunabilir.
 4. Verilen geçersiz lisans kodları kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Corel firması gecikmiş, kaybolmuş, zarar görmüş ve dolaylı olarak gönderilmiş talepler ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 6. Corel firması bu kampanya üzerinde düzeltme, değişiklik yapma, önceden haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar.
 7. Kampanya ile ilgili tüm sorumluluk Corel firmasına aittir.

 

HEMEN AL